تبلیغات
www.photomusic.ir موسیقی در مجلات قدیمی - خبرهای روز

خبرهای روز

 

نوع مطلب :ترانه سرایان، آهنگ سازان ،

نوشته شده توسط:hamid

) افشین پس از انتشار آخرین آلبوم خود به نام ماچ ، در یک اقدام غیر منتظره اعلام کرد که صحنه هنر را برای همیشه ترک خواهد کرد . افشین دلیل این کار را آشنایی خود با عشق خودش پگاه و مشکلات روحی وروانی اعلام کرد . اگر چه او سه آهنگ ضبط شده دارد به نام های دختر آواره از کوجی و خلاصم کن که در رابطه با اعتیاد است و ترانه ای سیاسی که در رابطه با جوانی است که در ایران به دلیل فعالیت های سیاسی کشته شده است . در رابطه با افشین گفتنی است که در آلبوم جدید معین هم یک ترانه و آهنگ همکاری کرده است

2)جدید ترین آلبوم سعید محمدی به نام برنده تا چند هفته آینده وارد بازار خواهد شد . در این البوم سعید با اندی جی (گریگوریان ) در مقام اهنگساز همکاری مشترک را اغاز کرده است . اندی جی که رهبر ارکستر گوگوش نیز هست پیش از این به عنوان تنظیم کننده در آلبوم های شهرام صولتی وپیروز همکاری کرده بود.

3)کنسرت بزرگ گوگوش و مهرداد در 24 دسامبر در سالن بزرگ توماس اند مک لاس و گاس برگزار خواهد شد . این کنسرت نیز به مانند کنسرت های پیشین توسط البرت بر گزار خواهد شد .درباره ی گوگوش گفتنی است که او ترانه ای نیز به زبان ارمنی اجرا کرده تا در روز 24 دسامبر حمایت گسترده ی ارامنه لوس و انجلس را همراه خود داشته باشد.

4)بالا خره پس از 5 سال سوزان روشن البوم خود را اماده عرضه به بازار کرد.پس از انتشار البوم هم کلاسی در سال 2000 او به اتفاق برادرش پیمان وارد عرصه ساختمان سازی شد . در هفتمین البوم سوزان اهنگ سازانی چون حسن شماعی زاده و فرخ اهی 2 اهنگ و خود سوزان 2 اهنگ ساخته اند .ترانه های این البوم را هم ترانه سرایانی درداخل کشور ساخته اند .

 5)آلبوم های در راه

 معین=جدایی امید=نا امیدی هرگز ابی=پروانه ای در مشت شاهرخ=ترانه باران

6)امید پس از البوم پیروزی در سال 2002 مشغول ضبط جدیدترین اثر خود به نام ناامیدی هرگز است . در این البوم 2 اهنگ از صادق نوجوکی اهنگساز قدیمی دیده می شود.نوجوکی در گذشته هم اهنگ هایی چون مهتاب پاورچین –لیلا و حریر ماه را برای امید ساخته بود.ترانه های این البوم هم از مینا جلالی است.