تبلیغات
www.photomusic.ir موسیقی در مجلات قدیمی

 

نوع مطلب :ترانه سرایان، آهنگ سازان ،

نوشته شده توسط:hamid

برای بابک عزیز و دنیای پر لیلایش

این بار به سراغ لیلافروهر رفته ام. البته نه به خواست خودم بلکه سماجت ها و ایمیل های ویران کننده ی یکی از بازدیدکنندگان سایت دلیل این امر بود. چرا که با وجود هنرمندان پیشکسوت تر خواه ناخواه لیلافروهر باید هم چنان در صف انتظار می ماند تا نوبت به او نیز برسد. به هر روی این مجموعه را که وقت بسیاری را نیز از من کم حوصله گرفت به عنوان عیدی به بابک عزیز و طرفداران لیلافروهر تقدیم می کنم.

لیلافروهر کار هنریش را به عنوان بازیگر در سینما و از سال 1344 و بازی در فیلم مراد و لاله به عنوان یک نونهال  آعاز کرد. او فرزند جهانگیر و فرنگیس فروهراست که هر دو از بازیگران سینما بودند . به عنوان خواننده نیز از زمستان سال 1353 با ترانه دلم تنگه کاری از پرویز مقصدی و شعری از اردلان سرفراز کار هنریش را آغاز نمود و به نوعی می توان ادعا کرد که جوان ترین خواننده تاریخ موسیقی سرزمین ما نیز لیلا فروهر است چرا که تنها اوست که در این سن آهنگ و ترانه اختصاصی خوانده و دیگرانی چون گوگوش اگر چه کار هنری و خواننده گی را از کودکی آغاز نموده اند اما به اجرای ترانه های خواننده های دیگر پرداختند . اولین ترانه گوگوش که صفحه شد و وارد بازار شد در سال 1346  و در سن هفده سالگی بود.

البته درباره ظهور لیلافروهر و حضورش به عنوان یک خواننده نباید نقش محمود قربانی صاحب کاباره میامی و همسر اول گوگوش را نیز کتمان کرد. چرا که پس از جدایی گوگوش و قربانی در سال 52 ، او به دنبال جایگزینی و مقابله با گوگوش با استفاده از خواننده گان تازه  برآمد و از طرفی هم چنان فکر انتقام از گوگوش را در سر می پروراند. در واقع از زمستان 53 خوانندگان تازه ای چون لیلافروهر ، نوش آفرین ، اکی بنایی و در سال 54 خوانندگانی چون شهره و شهرام صولتی توسط قربانی وارد صحنه شدند.

اما نکته جالب برای خود من نیز این بود که تا پیش از ظهور لیلا فروهر و نوش آفرین در اواخر سال 53 نشریات آن زمان بلا استثنا مانور تبلیغاتی بر روی گوگوش داشتند اما از این تاریخ بیشتر به مقابله با او و به نوعی با درج عکس هایی از نوش آفرین و لیلا فروهر ، تلاشی را برای کم تر کردن نقش او ایفا نمودند. بر فرض مثال اگر عکس های درج شده بر روی جلد مجله جوانان در سال 54 را مرور کنیم عکس های بسیار اندکی را از گوگوش می توان پیدا نمود اما تا دلتان بخواهد از نوش آفرین و لیلا عکس یافت می شودو این که در پشت صحنه چه گذشته و چه مافیایی از این حرکت حمایت نموده را من نمی دانم. اما باید این مسئله را اعتراف کرد که نقش شخص محمود قربانی در حوادث هنری دهه پنجاه و رویدادهای آن نقشی بسیار پر رنگ است که حتما در مقاله ای در آینده در این باب نکاتی را گوشزد خواهم کرد.  

هفته نامه جوانان دوشنبه 11 فروردین 54

در این شماره مجله با مروری بر برنامه های پخش شده در نوروز 54 نویسنده مقاله به این ماجرا پرداخته و با تیتر لیلافروهر ، نوش آفرین و اکی بنایی از نظر زیبایی چهره به جنگ ملکه های زیبایی خوانندگان آمده اند و عنوان نموده که در شو نوروزی 54 گوگوش حضوری نداشته و ترانه ای هم از او در تلوزیون پخش نگردیده و به جای او این خوانندگان جوان به عرض اندام پرداخته اند.

هفته نامه جوانان دوشنبه اول اردیبهشت 54

لیلا فروهر اولین شکایت هنری خود را تسلیم دادگاه می کند.

لیلا در ابتدای فعالیت خود با عده ای از آهنگسازان   زبده قرارداد بسته و آهنگهای خوبی را در اختیار گرفت ولی در این میان گویا واروژان بد قولی کرده است.لیلا به همین جهت قصد دارد از واروژان شکایت کند چون حدود 6 ماه پیش 30 هزار تومان بابت آهنگ به او پرداخته ولی واروژان اقدامی نکرده و حتی جوابی نیز به او نداده است.

در این شماره همچنین عکسی از لیلافروهر با متن ترانه او به نام دیوونه با شعری از فریدون علیخانی و آهنگی از منصور ایران نژاد منتشر گردیده.

هفته نامه جوانان دوشنبه 5 خرداد 54 با عکسی از لیلا فروهر و نلی بر روی جلد

لیلا فروهر و نلی

هفته نامه جوانان دوشنبه 3 شهریور 54 با عکسی از لیلا فروهر ، امیر رسایی و نوش آفرین بر روی جلد

لیلافروهر ، امیر رسایی ، نوش آفرین

هم چنین در این شماره خبری نیز درباره مادر لیلا فروهر آمده :

فرنگیس فروهر از شوهرش جدا شد و به سوی لیلا برگشت.

فرنگیس فروهر ستاره با سابقه سینما هفته گذشته بعد از دو سال زندگی پر عشق از همسرش جدا شد. فرنگیس که قبلا همسر جهانگیر فروهر بود به خاطر پاره ای اختلافات کارشان به جدایی کشید و فرنگیس بلافاصله نیز با داود اسماعیلی کارگردان فیلم جانی و تپل ازدواج نمود. اسماعیلی بعد از این وصلت جلوی فعالیتهای سینمایی همسرش را گرفت. در این میان بیش از همه لیلا فروهر خواننده جوان و دختر فرنگیس فروهر و جهانگیر فروهر از این جدایی و سرگردانی ناراحت و غمگین بود تا این که جهانگیر فروهر نیز با یک نوستاره نیمه معروف ازدواج نمود و در همین روزها نیز بین فرنگیس و اسماعیلی اختلافاتی بوجود آمد. سرانجام این ازدواج پر شور و عشق نیز هفته گذشته نقطه پایانی گرفت و آنها تن به جدایی دادند. لیلا فروهر که دوباره مادر ش را در کنار خود دارد بیش از همه خوشحال است و گویا مقدمات بازگشت فرنگیس نیز به سینما فراهم شده و اسماعیلی نیز به سوی همسر و فرزندان اول خود بازگشته است.

هفته نامه جوانان دوشنبه 24 شهریور54

لیلافروهر و نوش آفرین

ستارگانی که از سینما به دنیای آواز آمدند همه موفق شدند.

نوش آفرین و لیلا فروهر دو ستاره جدید آواز ایران هر دو از دنیای سینما به آواز اسباب کشی کردند.

لیلا فروهر:

لیلا فروهر سالها در سینما درخشیده در همان سالهای کودکی که به قول خودش نمی دانست دوربین و پروژکتور چه معنایی دارد و حالا که لیلای بزرگ و سکسی و آشوبگری شده است. لیلا می گوید من از همان کودکی عاشق خوانندگی بودم ولی راستش موقعیتی پیش نمی آمد  و ضمنا سینما به کلی مرا در خود گرفته بود . وقتی من از قالب بچه های کوچولو فیلم ها در آمدم و پا به سنین بلوغ گذاشتم فاصله ای بین من وسینما بوجود آمد و در همین روزها من در گوشه و کنار در مجالس و مهمانی می خواندم . بالاخره شانس در خانه ام را زد و حمایت بی دریغ محمود قربانی و همکاری تازه با آهنگسازان خوب مرا به راه تازه ای کشاند . حالا من یک خواننده پر کار و موفق هستم ولی ضمنا سینما را نیز خواهم پذیرفت چون به اندازه کافی در سینما تجربه دارم و نمی گذارم موفقیت خوانندگی و سینمایی ام فدای هم بشود.

چوانان 26 آبان 54

لیلا فروهر

 لیلا فروهر مانع از بازگشت مادرش به سینما است.

شایع است که فرنگیس فروهر ستاره با سابقه سینما به خواست دخترش لیلا فروهر به سینما بر نمی گردد. فرنگیس که بعد از جدایی از جهانگیر فروهر با داود اسماعیلی کارگردان معروف ازدواج کرده بود به کلی دور سینما را خط  کشیده و به یک کدبانو تبدیل شد. فرنگیس بعد از دو سال ناگهان از اسماعیلی جدا شد و زندگی تازه ای را با دخترش لیلا فروهر آغاز کرد. البته چون جهانگیر فروهر ازدواج کرده بود دیگر امکان جمع شدن این گروه زیر یک سقف نبود ولی به هر حال لیلا خوشحال تر از همه مقدم مادر را گرامی داشت اما ظاهرا مانع از بازگشت مادربه سینما ست و می گوید دیگر هرگز نمی گذارم مادرم در فیلم ها برقصد و بازی کند.

هفته نامه جوانان دوشنبه 24 آذر 54  بر روی جلد عکس لیلا و نوش آفرین

لیلا فروهر و نوش آفرین بر روی جلد مجله جوانان

آیا نوش آفرین و لیلا موقعیت گوگوش را به خطر انداخته ند؟

در این شماره از مجله پس از مروری بر زندگی گوگوش به حضور لیلا و نوش آفرین در موسیقی و پیشی گرفتن آنها از گوگوش پرداخته شده .

8مجله جوانان 8 دی 1354 با عکسی از لیلا و نوش آفرین با تقویم زمستان 54

هفته نامه جوانان دوشنبه 13 بهمن 54

به دنبال شکایت پدر لیلا فروهراز محمود قربانی ، محمود قربانی طی مصاحبه ای گفت:

من 24 شعر و آهنگ و مبالغ هنگفتی لباس و اتومبیل برای لیلا خریده ام.

به دنبال چاپ خبرشکایت جهانگیر فروهر پدر لیلافروهر از محمود قربانی این هفته محمود قربانی طی یک گفتگو اعلام کرد که با تمام قوا و از طریق قانونی لیلا فروهر را تعقیب خواهد کرد چون او برای موفقیت لیلا فروهر سرمایه گذاری کلانی در تهیه شعر و آهنگهای لیلا کرده است. محمود در حالی که برافروخته بود گفت: زمانی که پدر لیلا با من تماس گرفت و در مورد خواننده شدن دخترش صحبت کرد قرار شد سرمایه گذاری از جانب من باشد و فعالیت در راه خوانندگی از طرف لیلا . ظرف مدتی حدود یک سال ، در وانفسای شعر و آهنگ 24 ترانه برایش خریدم که بابت شعر و آهنگ و ضبط هر یک مبلغی حدود سی هزارتومان پرداختم. بابت لباس هایش که از یک بوتیک معروف تهیه شد مقدار قابل توجهی خرج کرده ام . پدرش که در حال حاضر مدعی او شده سابق بر این در برف و سرما می ایستاد تا تاکسی سوارشود در حالی که بعد از انعقاد قرارداد برایش یک بار اتومبیل ب ام و و یکبار دیگر اتومبیل فیات 1975 خریداری کردم ، مبغ 160 هزار تومان بدهی داشت عینا پرداختم ، اجاره خانه عقب افتاده آنها را دادم ، برای خانم لیلا فروهر دو نوع پوستر که حدود 70 هزار تومان خرج داشت تهیه کردم ، از سفر اروپا برایش یک چمدان لباس تهیه کردم ، مرتبا پول دستی در اختیارش گذاشتم، پدرش را با ماهی سه هزار تومان استخدام کردم . اوقات خود را صرف تربیت و تعلیم او در زمینه موزیک کردم . از لیلای گم نام دیروز لیلای امروز را ساختم و حالا چون خواننده سرشناسی شده پدرش دبه درآورده و زیر قرارداد خود زده است. من هم مثل تمام کمپانی ها که خواننده ای را تربیت می کنند تا پس از شهرت او سهمی هم نصیب خودشان بشود در مورد لیلا نقش اساسی را داشته ام و آیا حالا انصاف است که این همه زحمت و پولی را که داده ام نادیده گرفته شود و پدرش مدعی من شود؟ من در آینده به هیچ وجه اسمی از لیلا نخواهم برد و اجازه هم نخواهم داد آهنگ هایی که من بابت آنها پول داده ام در جائی اجرا کند و به اصطلاح منبع درآمدی برای پدرش بشود . من از خرج و مخارجی که در راه اشتهار لیلا صرف کرده ام می گذرم ولی اجازه نمی دهم در جایی برنامه داشته باشد و در غیر این صورت چک هایش را به اجرا خواهم گذاشت. محمود قربانی در پایان مصاحبه گفت : شغل و حرفه من ایجاب می کند در صدد کشف صدا و چهره های تازه باشم ، من کاباره دار هستم و فیلم هم می سازم و درست مانند شخصی هستم که زمینی را می خرد تا روی آن ساختمانی بگذارد . من برای یک خواننده تلاش می کنم و زحمت می کشم تا پس از این که به شهرت و در نتیجه به پول رسید سهمی بابت تلاشم بگیرم و در واقع زندگی خود را بگذرانم نه این که سرمایه گذاری من هدربرود.

دوشنبه 27 بهمن 54

لیلا فروهر دچار کابوس های وحشتناکی شده است.

شایع است لیلا فروهر خواننده و ستاره جوان به خاطر بازی در صحنه های قبرستان فیلم جدید ش دچار کابوس های وحشتناک می شود. لیلا فروهر به خاطر فیلم تازه خود شب آفتابی هفته گذشته به اتفاق مرتضی عقیلی به یکی از قبرستان های اطراف تهران رفت. طولانی شدن فیلم برداری و صحنه های مختلف فیلم کم کم لیلا را دچار ناراحتی و وحشت نمود و در این میان شوخی و حرف های ترسناک اطرافیان نیز کمک نمود و ستاره جوان را در حالت وهم انگیزی فرو برد . می گویند از امروز به بعد هر شب کابوس های وحشتناکی درباره قبرستان  و مردگان می بیند و این مسئله او را شدیدا دچار ناراحتی عصبی کرده است. عده ای عقیده دارند که تلقین و حرف های بی سر و ته جمعی هنرپیشه خرافاتی لیلا فروهر را به این وضع دچار نموده و ستاره زیبا و تازه نفس سینما دیگر حاضر نیست در باقیمانده صحنه فیلم در قبرستان بازی کند.

دوشنبه 11 اسفند 54

لیلا فروهر و امیر آرام

روابط لیلا فروهر و آرام به کجا می کشد؟

شایع است که روابط لیلا فروهر خواننده جوان و آرام آهنگساز و خواننده هفت روز هفته به مراحل شیرین و داغی رسیده است. لیلا که از چند ماه پیش همکاری خود را با آهنگ شمیم با امیر آرام آغاز نمود رغبت زیادی به ادامه همکاری با این آهنگساز جوان و جذاب نشان داد حالا این روزها لیلا و آرام در همه محافل کنار هم دیده می شوند و همکاری پردامنه و مستحکمی را در زمینه موزیک آغاز نموده و شاید به مراحل انحصاری نیز برسند. چون جهانگیر فروهر پدر لیلا نیز آرام را یک آهنگساز باذوق و استثنایی و یک جوان مودب و با شخصیت معرفی می کند. عده ای از نزدیکان این دو می گویند این همه صمیمیت و همکاری کم کم رنگ عشق و شیدایی به خود گرفته است.

هفته نامه جوانان 25 اسفند 54

مصاحبه با لیلافروهر و امیر آرام

لیلا و آرام درباره عشق خاص حرف می زنند.

لیلا می گوید به کمک آرام من دنیای تازه ای را ساختم و در روز انتشار آلبوم تازه آهنگهایم ، دست از کاباره می کشم و فقط به اجرای کنسرت می پردازم.

امیر آرام: من به یک عشق خارج از تمام انگیزه های جسمانی معترفم.

در آستانه سال نو ، لیلا فروهر و امیر آرام که شایعه عشقی آنها دو سه هفته پیش در ستون شایعات مجله جوانان چاپ شده بود در یک مصاحبه در دفتر مجله جوانان به نوع تازه ای از یک عشق خاص اعتراف کردند و به این ترتیب بعد از گذرانیدن عشق و ازدواج به سبک کولی ها حالا باید در سال نو از نوعی عشق به نام عشق خاص حرف زد. لیلا فروهر گفت : دلم نمی خواهد روابط دوستانه و احتمالا عشق من و آرام را با عشق های سینمایی امروز اشتباه بگیرند نمی دانم شما آلبوم هفت روز هفته امیر آرام را شنیده اید یا نه؟

در تمام اشعار و موزیک این آلبوم از کشش های عشق خبری نمی بینید و در حقیقت شنونده را با نوع جدیدی از عشق آشنا می سازد ، توجه خاص به جنبه معنوی و روحی عشق و یا بهتر بگویم همان چیزی   که قادر است به روح سرگشته بشر امروزی آرامش ببخشد. دلم می خواهد قبول کنید که من نیز همیشه به دنبال زیبایی های باطنی بوده ام و وقتی با امیر آرام کارها و عقیده اش آشنا شدم خیلی میل داشتم او را نیز از نزدیک ببینم و بهتر با عقایدش آشنا گردم. البته قبلا دو آهنگش را با نام حدیث و شمیم اجرا کرده بودم ولی برخورد ما کوتاه و گذرا بوده و در نتیجه شناسایی ما نارسا و ناچیز بود. سرانجام ما با هم به بحث نشستیم و من متوجه شدم که از نظر روحی بسیار نزدیک به این آهنگساز و خواننده هستم و تفاهمی صادقانه و بدون تظاهر داریم و این انگیزه روش عمیق و بی آلایش ماست و دیگر هیچ . من که از آهنگهای قبلی خود و سبک سابق خسته شده بودم حالا خود را با نوع تازه ای از موسیقی روبرو می بینم و می خواهم با امیر آرام آلبوم تازه و جالبی ضبط کنیم که البته به کار کاباره نمی آید و تصمیم دارم درست روزی که این آلبوم آماده شد به کلی دست از کاباره بکشم و به رادیو و تلویزیون و کنسرت برای جوانها اکتفا کنم. آرزویم این است که حرفم را درک نموده و عشق مرا با عشق جسمانی و مادی و خلاصه عشق های سینمایی جدا بدانیدو آنرا یک عشق عارفانه تلقی کنید.

امیر آرام چه می گوید:

آرام می گوید: لیلا برخلاف سن و سال خود قالبی بزرگ ، روحی عمیق و افکار تازه ای دارد ، لیلا نیز چون من باور می کند که در قرن بیستم هنوز هم عرفان و عشق به معنویات در دل بسیاری از مردمان ریشه های عمیقی دارد که سوای تمام قراردادهای اجتماعی پیوندهای روحی و معنوی دو انسان اگر چه نام هنرمند را نیز با خود همراه داشته باشد عامل و احساس یک روش پاک و بی شائبه است . من گرچه نه خود را عارف می دانم و نه در خود شایستگی صوفی گری می بینم ولی صادقانه به یک چیز اعتقاد دارم و آن روش بدون ریا و خارج از تمام انگیزه های جسمانی و اصولا هر چه که به این جسم مادی مربوط است و می توانم با صراحت بگویم که دوستی من و خانم لیلا آن دوستی بدون ریا و خارج از چیزی به جز یک کشش عمیق روحی و تفاهم فکری و احساس نیست. این روزها من و لیلا به خاطر آلبوم تازه مان ، گاه همه ساعت روز و  بیشتر ساعات شب را کنار هم می گذرانیم ولی تمرین و تلاش برای کار بهتر ، دوستی بی شائبه ، به دور از همه هم بستگی های جسمی و مادی ، ساعت پر ارزش و خوبی را می گذرانیم. من نمی توانم آینده را پیش بینی کنم ولی شاید روزی هم این دوستی و محبت ما به یک عشق توام به ازدواج نیز منتهی شود ولی حالا فقط پاکی و صداقت و دوستی عارفانه. آرزوی من ولیلا این است که در این دنیای پرآشوب ، در میان این عشق های کاذب و جسمانی دوستی مان باز شناخته شود . ما را از دیگران جدا بدانید.

دوشنبه 9 فروردین 55 مجله جوانان     عکس لیلا فروهر در کنار آیلین ویگن و نوش آفرین

لیلافروهر ،آیلین ویگن ، نوش آفرین

دوشنبه 23 فروردین 55 مجله جوانان

روبابط عرفانی لیلا فروهر و امیر آرام با یک اولتیماتوم قطع شد.

امیر آرام و لیلافروهر

شایع است که با التیماتوم مدیران برنامه امیر آرام آهنگساز و خواننده هفت روز هفته همکاری او با لیلا فروهر قطع خواهد شد. دو هفته پیش لیلا فروهر و امیر آرام در دفتر مجله جوانان به دوستی و عشق عرفانی و به دور از جنبه های جسمانی خود اعتراف کردند و گفتند که می خواهند از این پس همکاری خود را در آلبوم های جدید موزیک و اجرای کنسرت برای جوان ها ادامه دهند و حتی لیلا گفت که می خواهد کاباره را به کلی کنار بگذارد. به دنبال چاپ این خبر ناگهان مدیران برنامه امیر آرام به وی التیماتوم دادند که برنامه آنها به دور از این گونه روابط و جنجالهاست و به همین جهت یا باید به کلی همکاری خود را با لیلا قطع کند یا این که با تنظیم شکایتی او را به دادگاه می کشاند و ادعای خسارت می کنند . گویا این التیماتوم موثر افتاده و امیر آرام و لیلا دیگرکمتر در محافل دیده می شوند و شاید نقطه پایانی بر عشق روحانی و همکاری هنریشان گذاشته شده است.

در این شماره عکس استثنایی و بی نظیر خوانندگان جوان در دهان نهنگ منتشر شده خوانندگانی چون ابی ، ستار ، شهرام ، لیلا فروهر ، بتی ، شاهرخ و مرتضی.

جوانان 6 اردیبهشت 55 عکسی از لیلا بر روی جلد

جوانان 17 خرداد 55 عکس لیلا در کنار ایرن و بهزاد جوانبخش بازیگران سینما

جوانان 25 مرداد 55

جوان ها در سینما دارند می آیند

با موفقیتی که در سینما نصیب دو فیلم ایرانی به نام های رابطه جوانی و گل خشخاش شده سینمای ایران که در سکوت و جمود بوده تکانی خورده و همه جا این شعار بر زبان ها می چرخد که عصر سوپراستارها گذشته و جوانها دارند می آیند. مجله جوانان که همیشه در انتظار موفقیت و ظهور جوان ها بوده بیش از همه از موفقیت جوان ها در سینمای روز ایران خوشحالست ضمن این که معتقد است که سوپراستارها می توانند موقعیت خود را حفظ کنند در حالی که رقبای جوان و تازه نفسی در کنارشان قرار گرفته است. سینمای ایران چند سالی بود که اصولا پشت به جوان ها کرده بود و چند تجربه کوتاه و زودگذر هم نتوانست حرکتی به سینمای جوان تر ها بدهد ولی دو فیلم جدید رابطه جوانی و گل خشخاش که این آخری تشویق نامه هم گرفته است در محیط و فضای سینمای تجارتی موجی تازه ایجاد کرده و از این پس ما در کنارسوپراستارها چهره های جوان هم خواهیم دید.

جوان ها در سینمای تجارتی

تجربیات سینمایی جوانها در سینمای غیرمتعارف همیشه درخشان بود اما در سینمای تجارتی که باب روزشد با موفقیت دو کار( امیرمجاهد و فرزان دلجو) شروع شد و حالا با دو فیلم جدید در خط سیر تازه ای افتاده  است. در فیلم رابطه جوانی دو نام جوان و جدید و تازه نفس را می بینیم . وفا خواننده خوش صدا و لیلا فروهر تازه نفس و نوجوان . رابطه جوانی حتی کارگردان جوانی( سیاوش شاکری) و فیلم بردار تازه نفس به نام علی صادقی دارد و در حقیقت همه کادر سازنده اش را جوان ها تشکیل می دهند و می بینیم که چه اقبال پر شوری را نیز به دنبال دارد . گل خشخاش نیز سوپراستار ندارد . چهره ها همه جوان و تازه هستند . لیلا فروهر همان زیبا و نوجوان رابطه جوانی ، داریوش معینی بازیگر جوان دوستت دارم مادر و شوهر فرانک میرقهاری ستاره با سابقه سینما ، فرخ ساجدی جوان و مستعد. و بالاخره کارگردان جوان فیلم داریوش کوشان کادر سازنده و ارائه کننده فیلم را تشکیل می دهند.

5 مهر 55 جوانان       عکس لیلا بر جلد

19 مهر 55 جوانان

لیلا و وفا با هم آشتی کردند؟

شایع است که با رفع اختلاف و کدورت بین وفا و لیلا فروهر دو چهره موفق فیلم رابطه جوانی این دو در فیلم دیگر شرکت می نمایند. لیلا و وفا به خاطر ترتیب نوشتن اسم خود روی آفیش پلاکات و تیتراژ فیلم با هم اختلاف شدیدی پیدا کردند و لیلا حتی می خواست از سازندگان فیلم شکایت کند ولی در این میان با نرمش وفا این ماجرا قبل از هیاهو پایان گرفت. توفیق رابطه جوانی باعث شد تا فیلم سازان در صدد فیلم های تازه ای با شرکت این دو برآیند ولی به خاطر اختلاف و کدورت بین لیلا و وفا این پیشنهادات معلق ماند و حتی جشن موفقیت فیلم نیز درشکوفه نو این دو را آشتی نداد. در این میان بالاخره دوستان مشترک به توصیه فیلم سازان پا در میانی کردند و با دادن امتیازات برابر به طرفین در مورد ترتیب اسم و تقسیم نقش آنها را آشتی دادندو حالا دو فیلم تازه مقدمات تهیه اش را با شرکت این دو فراهم شده است.

10 آبان 55 عکس لیلا

 

 

 

 

 

 

 

 نمایش نظرات 1 تا 30